Your search results

Prodej rekreačního areálu v Beskydech

7.900.000 Kč
Hutisko - Solanec 143, ,
přidat do oblíbených
5012

Nabízíme k prodeji rekreační objekt hotelu MYACENTRUM v Beskydských horách, poblíž Rožnova pod Radhoštěm.

Objekt v sobě skrývá celkem 1487 m2 plochy ve čtyřech nadzemních podlažích, což poskytuje dostatek prostoru pro 19 pokojů pro hotelové hosty a veškeré potřebné vybavení a zařízení. Lůžková kapacita 66 míst pak poskytuje dostatek prostoru pro plný zájezdový autobus, nebo 2-3 třídy základní či střední školy.

V prvním patře se nachází sklady a zázemí pro kuchyň a restauraci, sauna, místnost pro lyžárnu a posilovnu, místnost pro akumulační nádrže, kotelna, uhelna a garáž. Ve druhém patře je pak kuchyň, restaurace, herna, sociální zařízení, jídelna, společenská místnost a 2 pokoje. Celé třetí patro zabírá 11 pokojů se sociálním zařízením a pět pokojů se společným sociálním zařízením. Poslední, čtvrté patro skrývá půdu a tzv. čajovnu, sloužící jako školící místnost, herna, či případně pokoj až pro 10 osob.

Hlavní budovu obklopuje pozemek o celkové výměře 4127 m2, na kterém se nachází například venkovní bazén, hřiště, ohniště, houpačky a prolézačky, domek s čistírnou odpadních vod a další samostatný objekt s vlastní studnou.

Areál byl vystavěn a zkolaudován v roce 1992 a od té doby zde probíhají stálé a pravidelné údržby a opravy.

Okolí Rožnova pod Radhoštěm je vyhledávanou turistickou destinací, a to jak pro pěší a cykloturisty, tak pro milovníky zimních sportů. Poblíž se nachází hned několik lyžařských středisek, Lysá hora, Velký Javorník či Pustevny, nebo známé Valašské muzeum v přírodě či muzeum Tatry v Kopřivnici. K dopravě do těchto destinací je možné využít též autobusové linky, která staví přímo u hotelu.

Adresa: Hutisko - Solanec 143
PSČ: 756 62
Země: Czech Republic
ID nemovitosti: 6166
Cena: 7.900.000 Kč
Velikost nemovitosti: 1.489 m2
Velikost parcely: 4.817 m2
Pokoje: 19
Koupelny: 13
Výměra: 1489
Výměra Pozemku: 4817
Sklep: 1
Podkroví: ano
Další Stavby Na Pozemku: ČOV, objekt se studnou
garáž
parkování na pozemku
sklep
kotel na tuhá paliva
krb
elektrické topení
studna
ČOV pro celý objekt
autobus
silnice
obchody
rekreační oblast
plyn
elektřina
voda

Kontaktuj mě